Omniblend I TM767A-1,5l

OmniBlend I je vysoce výkonný mixér, který splňuje profesionální požadavky. S max. otáčkami až 38.000 za minutu je ideální nejen pro výrobu krémových zdravých zelených …celý popis
vyberte barvu:

7400

záruka: 60 měsíců
kategorie: Domácí mixéry Omniblend
značka: Omniblend

OmniBlend I je vysoce výkonný mixér, který splňuje profesionální požadavky. S max. otáčkami až 38.000 za minutu je ideální nejen pro výrobu krémových zdravých zelených smoothies.

Výkonný tříkoňový motor a systém 6ti čepelí z kvalitní nerezové oceli také umožňují bleskové drcení ledu, mletí obilovin, ořechů a dalších potravin. Veškeré potraviny (suché i mokré) se zpracovávají v jedné nádobě.
Tento typ je uživatelsky přívětivý dík jednoduchému způsobu ovládání pomocí dvou kolíbkových tlačítek (levé tlačítko zapnout-vypnout, pravé tlačítko při přidržení okamžitě spouští max. otáčky) a jednoho potenciometru pro plynulou regulaci otáček. Mezi ostatními mixéry vyniká nízkou hlučností 85 dB.

Malou zástavbovou výšku tomuto mixéru dodává1,5 litrová nádoba bez BPA z Tritanu jež je maximálně odolná proti mechanickému poškození a je dodávána včetně pružného víčka s plnicím otvorem a nepostradatelného šťouchadla. Díky hladkému vnitřnímu tvaru umožňuje jednoduché vyklopení rozmixovaných potravin.

Čištění je neuvěřitelně jednoduché a snadné. Stačí nádobu propláchnout proudem vody. Při silném znečištění přilnavými zbytky potravin nechte přístroj běžet po dobu několika sekund na nejvyšší úrovni s několika dcl vody se saponátem a následně znečištění odstraňte teplou vodou a měkkým hadříkem .

Jen u nás získáte k Omniblendu po dobu pětileté záruky naši exkluzivní Garanci 100% funkčnosti!!!

Zeptejte se na to, co Vás zajímá
 sem prosím napište slovo Lifemix

* Povinná pole Garance 100% funkčnosti - unikátní služba pro Vás  Kamenný obchod - praktické rady a ukázky  Servisní středisko v Čechách - vše řešíte u nás  Všechny výrobky běžně skladem - expresní dodání  Vlastní vývoj a inovace - tvoříme budoucnost

Všechna práva vyhrazena © 2018