Omniblend V TM800-2l

mixujete jednoduše a pohodlně
OmniBlend V je vysoce výkonný mixér, který splňuje profesionální požadavky. S max. otáčkami až 38.000 za minutu je ideální nejen pro výrobu krémových zdravých zelených …celý popis
vyberte barvu:

7900

záruka: 60 měsíců
kategorie: Domácí mixéry Omniblend
značka: Omniblend

OmniBlend V je vysoce výkonný mixér, který splňuje profesionální požadavky. S max. otáčkami až 38.000 za minutu je ideální nejen pro výrobu krémových zdravých zelených smoothies.

Výkonný tříkoňový motor a systém 6ti čepelí z kvalitní nerezové oceli také umožňují bleskové drcení ledu, mletí obilovin, ořechů a dalších potravin. Veškeré potraviny (suché i mokré) se zpracovávají v jedné nádobě.
Předem naprogramované časy (35, 60 a 90 sekund) a otáčky (13.300, 26.000 a 38.000/min) ovládané z elektronického řídícího panelu pomocí tlačítek zjednodušují manipulaci s mixérem. Nechybí ani pulsní tlačítko pro max. otáčky. Uzavřená elektronická ovládací tlačítka usnadňují čištění a chrání motor před vlhkostí. Mezi ostatními mixéry vyniká nízkou hlučností 85 dB.

Nerozbitná nádoba bez BPA z Tritanu má obsah 2 l a je dodávána včetně pružného víčka s plnicím otvorem a nepostradatelného šťouchadla.

Čištění je neuvěřitelně jednoduché a snadné. Stačí nádobu propláchnout proudem vody. Při silném znečištění přilnavými zbytky potravin nechte přístroj běžet po dobu několika sekund na nejvyšší úrovni s několika dcl vody se saponátem a následně znečištění odstraňte teplou vodou a měkkým hadříkem .

Jen u nás získáte k Omniblendu po dobu pětileté záruky naši exkluzivní Garanci 100% funkčnosti!!!


2014-05-17 15:26:25

výborná a rychlá komunikace prodejce a mixer 100% spokojenost


hodnocení: 5 / 5
recenzí: 1

Zeptejte se na to, co Vás zajímá
 sem prosím napište slovo Lifemix

* Povinná pole Garance 100% funkčnosti - unikátní služba pro Vás  Kamenný obchod - praktické rady a ukázky  Servisní středisko v Čechách - vše řešíte u nás  Všechny výrobky běžně skladem - expresní dodání  Vlastní vývoj a inovace - tvoříme budoucnost

Všechna práva vyhrazena © 2018