spiralizer - špagetovač Lifemix

s dobrým pomocníkem zelenina není nuda
Spiralizer, nebo někdy špagetovač je nejpoužívanějším kuchyňským pomocníkem pro výrobu rozmanitých pokrmů a ozdob z ovoce a zeleniny. Nejčastějším využitím je výroba zeleninových …celý popis

spiralizer - špagetovač Lifemix

799 Kč
záruka: 24 měsíců
kategorie: spiralizery
značka: LifeMix

Spiralizer, nebo někdy špagetovač je nejpoužívanějším kuchyňským pomocníkem pro výrobu rozmanitých pokrmů a ozdob z ovoce a zeleniny. Nejčastějším využitím je výroba zeleninových (např. cuketových, řepných, kedlubnových ...) nudliček, neboli špaget. Díky jednoduše výměnným struhadlům, která jsou uložena v těle spiralizeru, lze neskutečně rychle vyrábět i různé ozdobné nudle dvou rozměrů, spirály, nebo jej využít pro rychlou výrobu tenkých koleček na sušení. Stačí složenou spirálu podélně proříznout nožem a kolečka naskládat do sušičky.
Zrovna tak stačí nakrouhat spirálu z brambory, tu stočit, konce zaklesnout do sebe, rychle usmažit v oleji a máte nevšední bramborové lupínky k posezení u sklenky dobrého vína.
Strouhací nože jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli a výborně drží ostří. Samotný spiralizer je vyroben z odolného, lesklého  a výborně omyvatelného plastu. Pro jednoduché upevnění k pracovní desce je na spodní straně vybaven čtyřmi přísavkami.
 

Zeptejte se na to, co Vás zajímá
 sem prosím napište slovo Lifemix

* Povinná pole Garance 100% funkčnosti - unikátní služba pro Vás  Kamenný obchod - praktické rady a ukázky  Servisní středisko v Čechách - vše řešíte u nás  Všechny výrobky běžně skladem - expresní dodání  Vlastní vývoj a inovace - tvoříme budoucnost

Všechna práva vyhrazena © 2018